Lekarze Specjaliści Poznań Suchy las

Zapraszamy! : Poniedziałek - Piątek: 14.00 do 20.00
  Kontakt : +48 793 840 469

Lekarze

Nadia Sawicka-Gutaj

W 2010 r. ukończyła Wydział Lekarski I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i została uhonorowana przez JM Rektora Medalem za osiągnięcia w nauce i pracy społecznej.

Od początku pracę zawodową związała ze Szpitalem Klinicznym im. H. Święcickiego w Poznaniu, gdzie ukończyła szkolenie specjalizacyjne w zakresie chorób wewnętrznych na Oddziale Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego w Poznaniu. W 2016 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Podczas studiów doktoranckich została uhonorowana Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia, Stypendium Naukowej Fundacji Polpharmy, Stypendium Rady Miasta Poznania dla młodych badaczy z poznańskiego środowiska naukowego, wyróżnieniem w ogólnopolskim konkursie “Supertalenty w medycynie”.

W trakcie studiów lekarskich otrzymała stypendium Ministra Zdrowia za wybitne osiągnięcia w nauce oraz tytuł “Primus Ekspert Lekarz” w ogólnopolskim konkursie na Najlepszego Studenta RP organizowanym przez Zrzeszenie Studentów Polskich. Jest absolwentką VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, które ukończyła z tytułem “Primus Inter Pares”.
Autorka i współautorka kilkudziesięciu publikacji w recenzowanych czasopismach o zasięgu międzynarodowym oraz kilkudziesięciu wystąpień na międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach naukowych. Przewodnicząca Sekcji Młodych Endokrynologów Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Klubu30; członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Szczególne zainteresowanie naukowe i kliniczne koncentrują się wokół chorób tarczycy (nadczynność tarczycy, niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, guzki tarczycy).

KONSULTACJE:
choroby wewnętrzne ze szczególnym uwzględnieniem:
– chorób tarczycy
– chorób przysadki (akromegalia, choroba Cushinga, hiperprolaktynemia)
– chorób nadnerczy
– chorób gonad
– otyłości

Dni przyjęć
Środy od 15.00 umów wizytę

Usługi

USG  200 zł
Badanie tarczycy  150 zł
Biopsja tarczycy  280 zł
Biopsja  280 zł
Konsultacja endokrynologiczna  150 zł
Badania hormonalne  150 zł
Terapia hormonalna  150 zł
Zwykła wizyta  150 zł