Lekarze Specjaliści Poznań Suchy las

Zapraszamy! : Poniedziałek - Piątek: 14.00 do 20.00
  Kontakt : +48 793 840 469

Lekarze

Dr n. med. Paweł Bartkiewicz

Jestem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w placówkach ambulatoryjnych i oddziale klinicznym. Zajmuję się leczeniem chorób skóry, jej przydatków (włosów i paznokci) oraz chorób przenoszonych drogą płciową.

Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizację w zakresie dermatologii i wenerologii odbyłem w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (UMP).

Obroniłem rozprawę doktorską na temat autoimmunizacyjnych dermatoz pęcherzowych prowadzoną pod kierunkiem prof. M. Dmochowskiego oraz doc. J. Gornowicz-Porowskiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem również w Universitätsklinikum Schleswig-Holstein (UKSH) w Kilonii (Niemcy), ASST Spedali Civili w Brescii (Włochy), a także na licznych kursach i warsztatach krajowych oraz zagranicznych m.in. w Landeskliniken (SALK) w Salzburgu (Austria), Panum Institute w Kopenhadze (Dania), Universitätsklinikum Gießen und Marburg (UKGM) w Marburgu (Niemcy).

W latach 2013 – 2018 prowadziłem zajęcia dydaktyczne jako asystent – wykładowca akademicki w Klinice Dermatologii UMP. Obecnie związany jestem z Pracownią Autoimmunizacyjnych Dermatoz Pęcherzowych przy Klinice Dermatologii UMP w Szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego w Poznaniu.

Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz European Academy of Dermatology and Venereology (EADV).

Konsultuję również w języku angielskim i niemieckim.

Usługi

Konsultacje dermatologiczne 150 zł
Konsultacja dermatologiczna dzieci 150 zł
Konsultacja wenerologiczna 150 zł
Dermatoskopia – ocena znamion, guzków skórnych (dodatkowo) 250 zł
Trichoskopia (dodatkowo) 150 zł
Dermatoskopia – badanie w kierunku świerzbu (dodatkowo) 100 zł
Wideodermatoskopia – ocena znamienia, guzka skórnego (dodatkowo) 120 zł
Krioterapia zmian powierzchownych (dodatkowo) 150 zł
Kriochirurgia zmian powierzchownych (dodatkowo) 150 zł
Ostrzykiwanie blizn przerosłych (dodatkowo) 150 zł
Biopsja skóry (łącznie z badaniem histopatologicznym) 235 zł
Zaświadczenie lekarskie (dodatkowo) 80 zł
Pobranie materiału do badania bakteriologiczneg 30 zł

 

Dni przyjęć:
Wtorek od 17.00  umów wizytę