Lekarze Specjaliści Poznań Suchy las

Zapraszamy! : Poniedziałek - Piątek: 14.00 do 20.00
  Kontakt : +48 793 840 469

Lekarze

Lena Olejnik

Dermatolog

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Już jako dziecko wiedziałam, że chcę zostać lekarzem i wytrwale do tego dążyłam. Z powodu własnych skłonności do chorób skóry zdecydowałam, iż będę dermatologiem, aby móc leczyć i odkrywać coraz to nowsze techniki walki chorobami, z którymi kiedyś nie do końca sobie radzono. Podczas studiów miałam przyjemność przez rok uczyć się na Wydziale Lekarskim Semmelweis University w Budapeszcie. Tam też odbyłam szkolenie z zakresu Dermatologii i Wenerologii, gdzie uzyskałam pewność, że jest to dziedzina, której chcę się poświęcić.

Obecnie specjalizuję się w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii na Oddziale Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. W swojej praktyce zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. Wykonuję zabiegi krioterapii, diagnostykę alergicznych i kontaktowych reakcji skórnych za pomocą płatkowych testów skórnych oraz pobieram wycinki ze zmian celem ostatecznej weryfikacji rozpoznania poprzez badanie histopatologiczne. Zajmuję się również diagnostyką znamion skórnych metodą dermatoskopii i wideodermatoskopii. Regularnie uczestniczę w konferencjach polskich i międzynarodowych o tematyce Dermatologii i Wenerologii. W kręgu moich szczególnych zainteresowań znajdują się skórne reakcje polekowe, choroby z autoimmunizacji, choroby tkanki łącznej, choroby paznokci, demodekoza oraz choroby o podłożu łojotokowym, w tym łojotokowe zapalenie skóry i trądzik.

Osoby niepełnoletnie mogą być konsultowane jedynie w obecności opiekuna prawnego.

I also admit english-speaking patients. To make an appointment simply select a date and click on a time slot that suits you the most. As a next step you will need to fill up a few basic fields and accept the rules and conditions of the site. Once registered, you will receive an sms with a confirmation of your appointement.

If you have any questions please contact me directly

Dni przyjęć
Środy od 15.00 umów wizytę
Piątek od 16.00 umów wizytę

Usługi

Dermatoskopia  120 zł
Biopsja skóry  235 zł
Krioterapia  200 zł
Testy skórne  300 zł
Konsultacje dermatologiczne  140 zł
Konsultacja dermatologiczna dzieci  140 zł